To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

W dniu 22 stycznia 2018 r odbyło się spotkanie pani Barbary Moskal z uczniami kl. 7a Szkoły  Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi  w Pile.

Realizowany był kolejny temat projektu edukacyjnego Biblioteki Pedagogicznej pt.: „Wychowanie przez czytanie”.

Z używaniem Internetu wiążą się potencjalne niebezpieczeństwa, zagrażające w szczególny sposób najmłodszym, jak i starszym jego użytkownikom .

        Jeżeli jesteś z pokolenia „Generacji Y”, utrzymywanie kontaktów ze znajomymi jest nieodłączną częścią Twojego codziennego życia. Jednak czy podczas gdy publikujesz posty na Twitterze, NK czy Facebooku, zapraszasz znajomych lub szukasz czegoś w Google, dbasz jednocześnie o swoje bezpieczeństwo online?                                    

                                    PAMIĘTAJMY !!!

                „Nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie”

– to hasło jest kluczem do większości problemów i zagrożeń występujących  w Sieci.                 

    

                                                                                                                                                                                                                                           Organizator: Ewa Smęda

Back to top