To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Kaligrafia to…

W potocznym rozumieniu to piękne litery, piękne pismo, również starannie ręcznie napisany tekst oraz nauka pisania. Kaligrafia jest sztuką pięknego pisania.

 26 stycznia, uczniowie klas drugich mieli możliwość pisania z wykorzystaniem różnych materiałów i przyborów pisarskich, takich jak: (ołówki, gęsie pióra, patyki, stalówki, pióra wieczne, markery permanentne, atramenty w różnych kolorach) i twórczego wykorzystania kaligrafii w życiu codziennym, wykazując pomysłowość i tworząc własne wzory z wykorzystaniem elementów literopodobnych. Było dużo frajdy. Zajęcia przygotowała Magda Riske – biblioteka szkolna.                                                                                                    

Back to top