To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

23.03.2017r. uczennice klasy IIF - Natalia Niedźwiedzka i Nikola Bartol uczestniczyły w szkoleniu zorganizowanym przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Pile. Zajęcia odbywały się w Chaos Games. Miały okazję nauczyć się  się podstaw programowania dzięki sympatycznej prowadzącej i programowi Lego Education.

15 marca 2017 r. uczniowie klasy 3h założyli klasową uprawę pieczarek. Wraz z wychowawcą nie mieli pewności, czy degustacja własnoręcznie wyhodowanych grzybów będzie możliwa. Po dwudziestu dniach można było odetchnąć z ulgą. Udało się! Mimo ostrzeżeń zamieszczonych
w ulotce o zbyt niskiej lub wysokiej temperaturze w pomieszczeniu, ewentualnym wylęgnięciu się muszek itp., wszystko odbyło bez zakłóceń.
4 kwietnia nastąpił się pierwszy zbiór. Kolejne nie były już tak ekscytujące, jednak wielkość niektórych grzybów zadziwiała. Uczniowie mają nadzieję, że będą mogli pochwalić się swoją małą hodowlą podczas zajęć pokazowych, które przewidziane są na poniedziałek 24 kwietnia, godz. 14:30. Serdecznie zapraszamy.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzisiaj, 21 kwietnia uczniowie klas trzecich naszej szkoły wyruszyli w kierunku Parku na Wyspie, aby wziąć udział w akcji ekologicznej związanej z obchodami Dnia Ziemi. Były występy najmłodszych na scenie, harcerze (7 Drużyna Harcerska im. Lotników Polskich) odczytali apel ekologiczny, wystąpił zespół Samba Planet. Międzynarodowy Dzień Ziemi ma na celu promowanie postaw proekologicznych, życia zgodnego z naturą oraz ochronę środowiska. Motywem przewodnim spotkania było hasło "Segregacja - Rewelacja".
Pamiętajcie, "Zdrowie nasze i naszej planety zależy tylko od nas. Mamy wpływ na to co dzieje się wokół nas".

Uczniowie klasy 3d przygotowali piękną wystawę palm wielkanocnych. Inspiracją była oczywiście Niedziela Palmowa - ruchome święto, które przypada zawsze w niedzielę przed Wielkanocą.Gratulujemy pomysłu;-)

Galeria

Wielkanocne palmy w wykonaniu klasy 3d

Uczniowie klasy 3d przygotowali piękną wystawę

IV Piknik Techniczny w PWSZ

Dnia 27 października uczniowie klas IF, IIF i…

Finał wojewódzki streetball gimnazjum

Finał Wojewódzki odbył się w Szamotułach…

Wolontariat - ciekawa sprawa, a nawet zabawa

23.03.2017r. uczennice klasy IIF - Natalia…

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

Back to top