To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Spotkanie z Ciekawym Człowiekiem ks. Krzysztofem Kowalem  - Kapłanem, misjonarzem, podróżnikiem

26 stycznia 2017 roku uczniowie klas I - III Gimnazjum mieli okazję wysłuchać niecodziennego wyznania proboszcza parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Pile, misjonarza na mroźnej Kamczatce, szefa Caritas w Gruzji, podróżnika – księdza Krzysztofa Kowala, który rowerem wyprawił się z Koszalina do Irkucka.W dwa i pół miesiąca przejechał ponad siedem tysięcy kilometrów

30 marca 2017 r. zapraszamy wszystkich chętnych na 2 spotkanie z naszym gościem, tym razem ks. Krzysztof Kowal i ks.Mariusz Chmielewski podzielą się z nami wrażeniami z pobytu w Gruzji.

                                                                                    Organizatorzy: dyrektor Grzegorz Wądołwski, Ewa Smęda

Back to top