To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Do wycieczek pieszych, rowerem, kajakiem zachęcał dr Paweł Michał Owsianny. 21 grudnia 2016 roku  dyrektor Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego UAM w Poznaniu i adiunkt Instytutu Geoekologii i Geoinformacji WNGiG UAM w Poznaniu, limnolog, hydrobiolog, ekolog, pasjonat nauk przyrodniczych – dr Paweł M. Owsianny, był gościem Biblioteki Gimnazjum.

..."W naszym regionie są przepiękne lasy z ponad 250-cio letnimi drzewostanami, cudne ramienicowe jeziora, piękne czyste  rzeki, kwieciste łąki- to wszystko za progiem własnego domu"...opowiadał pan Paweł M. Owsianny, zachęcając młodzież do poznawania naszej Małej Ojczyzny.

Przy okazji tego spotkania pan Paweł M. Owsianny i jego córka Jana uczennica ZSz nr 2 promowali książki czytane w rodzinnym domu, książki które ich zafascynowały, urzekły, zapadły w pamięć.

Organizator spotkania: Ewa Smęda

Back to top