To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

      Brawo szachiści!
    12 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół nr 2 w Pile odbył się IV Turniej Szachowy o Laur Królowej Jadwigi. Po uroczystym otwarciu, którego dokonał dyrektor Zespołu Szkół nr 2 Grzegorz Wądołowski, 48 zawodników przystąpiło do gry. Pod sprawnym nadzorem sędziego głównego pana Andrzeja Ancuta przebiegło 7 rund rozgrywek według systemu szwajcarskiego. Po czterech godzinach zmagań szachowych, zdobywcami Pucharu Dyrektora Szkoły zostali: Jakub Belter, Wiktoria Gembara i Kacper Iwicki.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

 KLASYFIKACJA 1- 3 SP
1 miejsce: Jakub Belter klasa 3h
2 miejsce: Mikołaj Wucens klasa 3a
3 miejsce: Jakub Mrożek klasa 3h

 KLASYFIKACJA 4- 6 SP
1 miejsce: Wiktoria Gembara klasa 6a
2 miejsce: Karol Grzymajło klasa 5c
3 miejsce: Aleksander Augustyn klasa 6c

 KLASYFIKACJA GIMNAZJUM
1 miejsce: Kacper Iwicki klasa 2D
2 miejsce: Milena Pikulska klasa 3B
3 miejsce: Robert Szperkowski - Mańkowski klasa 3C

Zwycięzcom oraz wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Nagrody dla uczestników konkursu ufundowała Rada Rodziców oraz sponsorzy: p. Beata Abramczuk – menadżerka Centrum Rekreacji Gym Factory w Pile, p. Mirosław Helwich – właściciel firmy P.H.U. ARAMIS, p. Łukasz Wienke - dystrybutor wydawnictwa Publicat S.A. Wsparcie i pomoc w przebiegu zawodów ofiarowali p. Janina Pawłowska i p. Bolesław Łukowski. Zapraszamy za rok!

Opiekun turnieju: Magda Riske

Back to top