To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Nazwisko i imię:  nauczany przedmiot

1.     Wądołowski Grzegorz - historia

2.     Chojnacka Marzenna- geografia

3.     Mijalska Dorota- zajęcia komputerowe, informatyka

4.     Chort Waldemar -- zajęcia komputerowe, informatyka

5.     Badziąg Jolanta –język francuski, WDŻ

6.     Barbusińska Alicja – język niemiecki

7.     Baron Justyna – edukacja wczesnoszkolna

8.     Bartecka Małgorzata - plastyka

9.     Bąk Andrzej -matematyka

10.                       Bernard Natalia- język polski, logopedia

11.                       Bębas Aleksandra – edukacja wczesnoszkolna

12.                       Biała Małgorzata- nauczyciel wspomagający

13.                       Bielecka Ewa –język polski

14.                       Błotny Magdalena– edukacja wczesnoszkolna

15.                       Bobrowski Emil – WOS, historia, EDB

16.                       Bonarska-Palacz Dagmara- wychowanie fizyczne

17.                       Bożek Alicja- język polski

18.                       Bujnicka Marcelina –język niemiecki

19.                       Buller Barbara - przyroda

20.                       Burzyńska Patrycja- język polski

21.                       Cierpicka Karolina- wychowanie fizyczne

22.                       Czyż Andrzej- wychowanie fizyczne

23.                       Dąbkowska Ewa -biblioteka

24.                       Dembowska Katarzyna- biologia, WDŻ

25.                       Dresler Rafał - religia

26.                       Dykiel Patrycja- rehabilitacja

27.                       Fogtman Aleksandra -fizyka

28.                       Fąs Dorota –muzyka, zajęcia artystyczne

29.                       Gałecki Piotr- wychowanie fizyczne

30.                       Gembara Joanna- matematyka

31.                       Goldstein Aleksandra– edukacja wczesnoszkolna

32.                       Grzęda Anna- matematyka

33.                       Grzybowska Agnieszka- język angielski

34.                       Hering Kinga- język angielski

35.                       Idzikowska Katarzyna- nauczyciel wspomagający, rewalidacja

36.                       Idzikowska-Zbroniec Magdalena- pedagog, rewalidacja

37.                       Iwicka Iwona- język angielski

38.                       Kalbarczyk Małgorzata- matematyka, fizyka

39.                       Karpińska Zdzisława- język polski

40.                       Kaźmierczak Marzena– edukacja wczesnoszkolna

41.                       Kledzik Ewa -religia

42.                       Kocierzyńska Lidia– edukacja wczesnoszkolna

43.                       Kubik Barbara- nauczyciel wspomagający, rewalidacja

44.                       Kunysz Hanna- matematyka

45.                       Lidzka-Megger Ewa –język polski

46.                       Lindenau Beata-informatyka, zajęcia komputerowe

47.                       Lutyński Maciej- religia

48.                       Łapiczak Anna- biologia, WDŻ

49.                       Łęcka Katarzyna-świetlica, doradztwo zawodowe

50.                       Maciaszek Ewelina- nauczyciel wspomagający, logopeda

51.                       Madera Teresa- historia, nauczyciel wspomagający

52.                       Marglarczyk Katarzyna- nauczyciel wspomagający, logopeda

53.                       Martka Elżbieta-religia

54.                       Miazga Małgorzata- nauczyciel wspomagający, rewalidacja, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

55.                       Michalak Marzena- wychowanie fizyczne

56.                       Michalak Wojciech- wychowanie fizyczne

57.                       Miedzianowska Marta- geografia

58.                       Mostek Małgorzata- historia, historia i społeczeństwo

59.                       Niebieszczański Jarosław- wychowanie fizyczne

60.                       Norkowska-Olejnik Lucyna- matematyka

61.                       Nowak Bożena- świetlica

62.                       Nowak Damian- wychowanie fizyczne

63.                       Nowicka Agnieszka– edukacja wczesnoszkolna

64.                       Olczyk –Zaciera Katarzyna- świetlica

65.                       Ozgowicz Krzysztof- wychowanie fizyczne

66.                       Pawlak – Szarejko Dorota- historia, historia i społeczeństwo

67.                       Pawłowska Marlena- wychowanie fizyczne

68.                       Pawłowska Karolina- język polski

69.                       Piwońska Anna– edukacja wczesnoszkolna

70.                       Pochylski Tomasz- wychowanie fizyczne

71.                       Podanowska Agnieszka

72.                       Przewoźniak Grzegorz- wychowanie fizyczne

73.                       Przybył Marlena-technika, język francuski, zajęcia techniczne

74.                       Rajewicz Jakub- zajęcia komputerowe, informatyka

75.                       Riske Magda- biblioteka

76.                       Rossa Anna- świetlica

77.                       Roszczyk Grażyna– edukacja wczesnoszkolna        

78.                       Różańska Bogusława- plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne, technika

79.                       Samolińska Ewa-religia

80.                       Skoraczewski Roman-chemia

81.                       Smęda Ewa- biblioteka

82.                       Solak – Kujawska Sylwia-przyroda

83.                       Sorgowicka Emilia- język angielski

84.                       Spirra Karolina– edukacja wczesnoszkolna

85.                       Starosta Izabela- wychowanie fizyczne

86.                       Stepa Ilona -rewalidacja

87.                       Straszewska  Magdalena –język angielski

88.                       Strógarek Karolina – język polski

89.                       Suchta Urszula– edukacja wczesnoszkolna

90.                       Sygit Katarzyna –język rosyjski, język polski

91.                       Szeremietiew Dariusz – język angielski

92.                       Szrama Regina- religia

93.                       Świątkowska Klaudia– edukacja wczesnoszkolna

94.                       Tomczak Jolanta - matematyka

95.                       Trembo Marta -historia

96.                       Trusiewicz  Barbara –język niemiecki

97.                       Uberna Katarzyna –świetlica, socjoterapia

98.                       Urbańska  Ewa – język polski

99.                       Walczak Katarzyna– edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe, informatyka

100.                  Wiktor Marzena - chemia

101.                  Włodarczyk Karolina– edukacja wczesnoszkolna, przyroda

102.                  Wola Tomasz – religia ewangelicko augsburska

103.                  Wróbel Dominika – nauczyciel wspomagający, historia

104.                  Wygrzywalska Anna- język polski

105.                  Zarzycka Agata – język angielski

106.                  Zdrenka Joanna - psycholog

107.                  Zielonka Robert– język angielski

108.                  Ziemann Marzena- matematyka

109.                  Ziętowska Beata- geografia, przyroda

110.                  Zyga Monika– edukacja wczesnoszkolna, muzyka

111.                  Żylińska Katarzyna– język angielski

Back to top