To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

25 listopad był  w świetlicy ważnym dniem - wyjątkowym wydarzeniem, którego dzieci z niecierpliwością wyczekiwały. Jak co roku, obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.  Dzieci zostały wcześniej zachęcone, aby przynieść swoje ukochane pluszaki do świetlicy.

Następnie każdy miał okazję zaprezentować swojego pluszowego misia wśród swych świetlicowych przyjaciół (każdy mógł z bliska obejrzeć i dotknąć misia kolegi/koleżanki) , z uwagą wysłuchaliśmy historii pluszowego misia, odgadywaliśmy tytuły bajek, których głównymi bohaterami są misie, a także nauczyliśmy się „tańca misia”. Największego pluszaka przyniósł Jan Wilczyński z klasy 2h, natomiast najmniejszego  Jowita Wiącek z klasy 2a. Końcowym akcentem popołudnia było wykonanie przez dzieci, pracy plastycznej : „Misie z origami płaskiego”. Ten ciekawy i wesoły dzień zorganizowały panie: Anna Rossa i Katarzyna Uberna. Śmiechu i zabawy było co nie miara. Jeśli nie wierzycie to popatrzcie sami.

Anna Rossa

Back to top