To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

Dnia 14.03 bieżącego roku w hali sportowej  Szkoły Podstawowej nr 5 im Dzieci Polskich w Pile odbył się VI Międzyświetlicowy Turniej Gier i Zabaw. Turniej przeznaczony był dla uczniów klas I-III uczęszczających do świetlic szkolnych. 

Naszą szkołę reprezentowało 6 osób: z klas I -Marcelina Brodecka i Filip Babut, z klas II- Natalia Nieróbca i Filip Kaźmierczak z klas III- Jagoda Kowalska i Ksawery Dowczyński, . 

W zawodach wzięło udział 8 pilskich szkół które rywalizowały w 5 konkurencjach.. Najlepszą ze świetlic okazała się Szkoła Podstawowa  STO, która zajęła I miejsce. Naszą szkoła ulokowała się na miejscu 5. Wszystkie dzieci dobrze się bawiły, było dużo emocji oraz radości.

Opiekun zespołu

Milena Wawrzyniak 

Back to top