To miejsce można wykorzystać na własne propozycje skrótów na stronie

W dniu 07.06.2017r. uczniowie uczęszczający na zajęcia trupy teatralnej "Świetliki" zaprezentowały swoim kolegom z kl. 1-3 przedstawienie pt. "Czerwony Karturek" w oryginalnej, międzynarodowej wersji.

Dzieci pokazały niezwykle ciekawe stroje wywodzące się z różnych krajów świata. Popisały się wspaniałą pamięcią i grą sceniczną oraz dykcją. W spektaklu pojawiły się również ciekawe piosenki i utwory wokalne wykonywane przez uczniów. Panie przygotowujące spektakl usłyszały wiele komplementów od nauczycieli i uczniów, dotyczących zarówno przygotowania spektaklu jak i umiejętności scenicznych dzieci. Tego samego dnia, po południu, dzieci pokazały przedstawienie swoim rodzicom jako dedykację z okazji ich święta. Po spektaklu zaśpiewały dla rodziców także dzieci, które zdobyły 2-ie nagrody główne i wyróżnienie w XIII Konkursie Piosenki Dziecięcej "Śpiewać każyd może" – Lilianna Ligenza, Louise Chabas i Mateusz Wyka. Były łzy wzruszenia i gorące podziękowania od rodziców. Przedstawienie zostało sfilmowane i w najbliższym czasie pojawi się na naszej stronie internetowej. 

Przedstawienie przygotowała pani Bożena Nowak we współpracy z panią Anną Rossa i Mileną Wawrzyniak.

Oto kilka migawek ze spaktaklu :)

Back to top